There is nothing to show here!
Slider with alias romanceeeeeeeeeeee-1 not found.
[us_popup title=”آنچه در مورد ماسک های تنفسی باید بدانید!” show_on=”image” image=”21293″ image_size=”us_100_100_crop”]استفاده از ماسک برای کمک به کاهش سرعت ویروس کرونا، به ویژه هنگامی که مجبور به خروج از منزل هستیم، مهم و ضروری است، و نیز اینکه از چه نوع ماسک و چگونگی استفاده از آن بسیار حائز اهمیت است.

برای محافظت در برابر ویروس کرونا چند نوع ماسک وجود دارد. برای محافظت از خود و دیگران بیاموزیم که از چه نوع ماسک و چگونه از آن ها استفاده کنیم[/us_popup]

[us_popup title=”ویژگی های ماسک” show_on=”image” image=”21313″ image_size=”us_100_100_crop”]

ویژگی های ماسک اولترا سونیک

ماسک اولترا سونیک وگال دارای ویژگی های زیر است

  • دارای دو لایه اسپان باند
  • دارای یک لایه فیلتر ملت بلون
  • دارای گیره فلزی 
  • نگهدارنده ماسک کشی 

[/us_popup]

[us_popup title=”پرداخت اینترنتی” show_on=”image” image=”21309″ image_size=”us_100_100_crop”]شما می توانید از طریق تمامی درگاه های بانکی خرید اینترنتی خود را به ثبت برسانید و یا با تماس با شماره 09127598772 از نحوه پرداخت با دستگاه های ATM مطلع شوید[/us_popup]
[us_popup title=”نحوه ارسال” show_on=”image” image=”21297″ image_size=”us_100_100_crop”]پس از ثبت سفارش خود در سایت و یا از طریق همکاران ما، بسته سفارشی شما را به وسیله خطوط پستی کشور به مقصد درخواستی ثبت شده شما ارسال می گردد.هزیته ارسال کالا به عهده مشتری می باشد.[/us_popup]
[us_separator]

ماسک جراحی سه لایه وگال

امروزه ماسک های بهداشتی در انواع طرح های مختلف و سایز های متفاوت برای مقابله با ویروس کووید 19 تولید و روانه بازار مصرف می شوند. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که ، چگونه به کیفیت ماسک های موجود در بازار اطمینان کنیم؟ و یا ، چه ماسکی بخریم؟ و یا ، ماسک های جراحی سه لایه چه ویژگی هایی دارند؟

ماسک های موجود در بازار دارای لایه های مختلف از انواع پارچه ، مانند اسپان باند، نخی پنبه ای، کتان ، پلی استر و غیره تشکیل شده است . اما اهمیت استفاده از ماسک ، در نفوذ ناپذیر بودن آن در مقابل میکروب ها و ویروس های معلق در هوا است.

کاغذ ملت بلون نوعی پارچه بافته نشده با الیاف بسیار ریز است که از فلامنت های منقطع تشکیل شده و به آن کاغذ فیلتر نیز گفته شده و در انواع ماسک ها مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف تصور، این لایه فیلتری بسیار نرم و لطیف بوده و همچنین مانع تنفس شما نمی شود. فراموش نکنید که این لایه بافته نشده در مقابل شستشو مقاومتی ندارند و در نتیجه ماسک های دارای این لایه محافظ در مقابل ویرووس قابلیت شستشو را ندارند.

ماسک های جراحی سه لایه اولترا سونیک تولید شده شرکت وگال دارای سه لایه متفاوت است. لایه نرم درونی که جاذب رطوبت بوده و از پوست محافظت می کند، لایه میانی ، فیلتر ملت بلون (Melt blown) می باشد که شما را در مقابل ویروس و ذرات معلق در هوا حفظ می کند، لایه رنگی بیرونی از جنس پارچه بافته نشده اسپان باند است که ضد آب می باشد. ما با استفاده از کادری مجرب و دستگاه هایی پیشرفته ویژه ساخت ماسک، این امنیت را برای خرید مطمئن شما ایجاد کرده ایم ، تا در این شرایط ویژه کنار شما و در حفظ سلامتی شما سهیم باشیم.

[us_image image=”21347″]
[us_separator][us_grid post_type=”product” taxonomy_product_cat=”mask” items_layout=”shop_modern” columns=”4″]
[us_separator]