تسهیلات خرید کالای وگال با مشارکت بانک مهر ایران

تسهیلات خرید کالای وگال با مشارکت بانک مهر ایران، تا سقف 300 میلیون ریال به صورت کالا کارت بدون سپرده گذاری و پیش پرداخت فقط با مراجعه به شعب بانک مهر ایران و معرفی یک ضامن صورت می‌پذیرد. اقساط وام اعتباری طی مدت 6، 9 و یا 12 ماهه از حساب شما کسر می‌گردد.

طرح خرید اعتباری کالا یکی از روش‌های متداول فروش کالا در دنیا محسوب می‌شود، این شیوه بدون پرداخت هزینه و در لحظه انجام شده و مبلغ کالا از کارت اعتباری شخص کسر می‌گردد. در ایران نیز برای تسهیل در خرید و کاهش فشار مالی به هموطنان، برخی از بانک‌ها تسهیلاتی تحت عنوان طرح خرید اقساطی کالا و یا وام خرید کالا مبادرت به پرداخت اعتبار به مشتریان خود نموده‌اند. بانک مهر ایران یکی از بانک‌های نمونه در ایران است که طرحی با نام کالا کارت بدون پیش پرداخت اقدام به پرداخت اعتبار خرید کالا تا سقف 300 میلیون ریال معادل 30 میلیون تومان کرده است.

پیش از دریافت کالا کارت به نکات زیر توجه کنید

توجه داشته باشید با توجه به عدم نیاز به سپرده گذاری مشتری در اين طرح، تعداد تسهيلات محدود مي‌باشد و مشتريان مي‌بايست وجود سهميه را از شعبه استعلام نمايند.
فارغ از انجام و یا عدم انجام عمل خرید توسط مشتری، اقساط ايشان از يک ماه پس از دريافت تسهيلات آغاز مي‌گردد.
در صورت پرداخت منظم اقساط توسط مشتری، امکان شارژ مجدد حساب بلافاصله پس از پرداخت اقساط تسهیلات قبلی، براي دفعات زياد و بدون تشکيل پرونده و ضامن وجود دارد.

نحوه ثبت نام کالا کارت
  • با مراجعه به یکی از شعب بانک مهر ایران در محل اقامت خود و درخواست کالا کارت
  • تشکیل پرونده
  • دریافت اعتبار کالا کارت
  • مراجعه به فروشگاههای طرف قرارداد واقع در لیست کالاکارت و خرید کالاهای مورد نياز
کالا کارت چیست؟

کالا کارت عنوانی از سوی بانک مهر ایران است که شما با دریافت اعتبار تا سقف 30 میلیون تومان می‌توانید از فروشگاه‌های معرفی شده از سوی بانک مهر ایران اقدام به خرید کالای ایرانی و یا خدمات مورد نیاز خود کنید و به طور دلخواه طی 6 ، 9 و یا 12 ماه به صورت اقساطی مبلغ اعتبار پرداخت شده با سود 4% به عنوان کارمزد بانکی، به بانک باز پرداخت نمایید. مشتریان خوش حساب طرف قرارداد این بانک می‌توانند بدون تشکیل پرونده و ضامن و از تسهیلات جدید به صورت مجدد استفاده کنند.