تسهیلات خرید اقساطی از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

خرید تمام اقساط و بدون سود

ما با مشارکت بانک مهر ایران خرید انواع کالای خواب و تشک را برای شما آسان کرده‌ایم. کالا کارت نام طرح اقتصادی است که به کمک آن شما می‌توانید تا سقف 50 میلیون تومان کالای خواب و انواع تشک اعم از طبی و فنری برای مصارف خانگی یا کاری مورد نیاز خود را از تمامی نمایندگی‌های تشک وگال در سراسر کشور و نیز از طریق سایت وگال خریداری نمایید. 
برای دریافت اعتبار کالا کارت کافیست به یکی از شعب بانک مهر ایران مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایید. 
کالاهای خریداری شده به صورت تمام اقساط طی 6 الی 12 ماه از حساب اعتبار شما پرداخت خواهد شد.
از مزایای استفاده از کالا کارت عدم نیاز به سپرده گذاری، پرداخت به صورت اعتباری طی 6، 9 یا 12 قسط و بدون سود بودن آن است.

تسهیلات خرید اقساطی از بانک رفاه ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی

خرید تمام اقساط و بدون سود

شرکت وگال با همکاری بانک رفاه در حال اجرای طرحی مبتنی بر فروش ویژه محصولات خود با عنوان طرح برداشت تجمعی اقساط است. بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از شعب بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به شعب بانک رفاه از این تسهیلات استفاده کنند.
شما بازنشستگان عزیز می‌توانید با استفاده از این طرح تمامی کالای خواب مورد نیاز خود را به صورت تمام اقساط ، بدون سود و سپرده گذاری تا سقف 50 میلیون تومان از سایت وگال خریداری نمایید.
طرح برداشت تجمعی اقساط نوعی تسهیلات یا وام اعتباری است که نیاز به ضامن و سپرده گذای ندارد. شما برای دریافت این اعتبار کافیست به بانک رفاه مراجعه و درخواست وام خرید کالا را ثبت نمایید.

خرید اقساطی با چند فقره چک

خرید با چند فقر چک بدون سود

ما خرید تمامی کالاهای وگال را آسان کرده‌ایم. طرح خرید اقساطی با چک صیادی یکی از شیوه‌های پرداخت برای سایت وگال است که شما میتوانید با پرداخت فقط 30 درصد از کل هزینه خرید خود تمامی کالای خواب و تشک مورد نیاز خود را خریداری کرده و مابقی مبلغ را طی چند فقره چک توافقی پرداخت نمایید. 
طرح خرید اقساطی به صورت چک معتبر دارای مزایایی مانند پرداخت 70% مبلغ کل کالا به صورت اقساط طی چند فقره چک، محاسبه فاکتور بدون سود و ارسال رایگان محصولات تا درب منزل می‌باشد.

تسهیلات خرید اقساطی ویژه سازمان‌های طرف قرارداد داریک

داریک طرحی جدید از سوی بانک سپه

بانک سپه در راستای افزایش سطح کیفیت کارمندان تمامی سازمان‌های طرف قرارداد خود، طرحی را با عنوان داریک ایجاد نموده است. این طرح امکان خرید اقساطی را به صورت اعتباری برای تمامی کالاهای وگال فراهم کرده است. 

خریدتو الان انجام بده، بعداً پرداخت کن

خرید اقتصادی و به صرفه با انتخاب یکی از روشهای خرید اقساطی برند وگال، شما می‌توانید با انتخاب هر یک از شیوه‌‌های پرداخت اقساطی، تمامی کالاهای انتخابی خود را خریداری کنید.کافیست درخواستتان را با ما درمیان بگذارید تا با استفاده از اطلاعات مشاورین ما بهترین‌ انتخاب خود را انجام دهید.