وگال نیوز اخبار شرکت

شرایط خرید اقساطی کالاهای برند وگال

شرایط خرید اقساطی برند وگال

در این روزهای پر تلاطم بازارهای خرید و افزایش قیمت های مواد اولیه مربوط به تولید محصولات موجود، تولید کنندگان مجبور به افزایش قیمت کالاهای خود و بازخوردهایی در حیطه بازاریابی شده اند. با گسترش موج تحریم ها وتاثیر آن بر معیشت افراد جامعه، شرکت وگال در راستای خرید آسان تر شما و ایجاد فضایی امن در بازار هدف برای عزیزان هموطن، فروش ویژه اقساطی را در نظر گرفته است.

انواع خرید اقساطی محصولات برند وگال

چگونه به تجربه خرید راحت دست پیدا کنید؟ اگر به دنبال راه‌هایی برای خرید اقساطی محصولات برند وگال هستید، این مطلب به بررسی چهار روش مختلف ارائه شده توسط این برند می‌پردازد.

۱. خرید اقساطی با کالا کارت و بانک مهر ایران: ما از طریق همکاری با بانک مهر ایران، فرصت خرید اقساطی تا سقف ۵۰ میلیون تومان را با استفاده از کالا کارت فراهم کرده‌ایم. این تسهیلات به صاحبان حساب در بانک مهر ایران اعتبار بدون سود و سپرده‌گذاری ارائه می‌شود.

۲. خرید اقساطی با استفاده از تسهیلات بانک رفاه کارگران: مخصوص بازنشستگان تأمین اجتماعی، این گزینه تا سقف ۵۰ میلیون تومان اعتبار بدون سود و سپرده‌گذاری را از طریق شعب بانک رفاه کارگران فراهم می‌کند.

۳. خرید اقساطی با درگاه پرداخت داریک: از طریق این درگاه با همکاری بانک سپه، حقوق بگیران سازمانهای طرف قرارداد می‌توانند با درخواست فعال‌سازی اعتبار داریک، خرید خود را از سایت وگال به صورت تمام اقساط انجام دهند.

۴. خرید اقساطی با پرداخت ۴۰٪ از کل قیمت: با پرداخت ۴۰٪ از کل مبلغ سفارش و الباقی طی چک‌های توافقی، می‌توانید به سرانجام راحت و بدون هرگونه سود اضافی، محصولات برند وگال را به اقساط تهیه کنید. شما نیز می توانید برای دریافت کالای با کیفیت وگال ، با ما تماس گرفته و با دریافت مشاوره رایگان، و در ادامه با پرداخت حدود یک سوم مبلغ کل محصول و چند فقره چک در ازای مابقی مبلغ کالا از طریق همکاران ما سفارش خود را ثبت و پس از استعلام اعتبار چک شما، محصول مربوطه خود را دریافت کنید.

این روش‌ها، با ارائه تسهیلات بدون سود و سپرده‌گذاری، به خریداران امکان می‌دهند تا به راحتی و با اطمینان محصولات تشک و کالای خواب با کیفیت بالا را از وگال تهیه کنند. این تنوع در گزینه‌های خرید اقساطی، این برند را به یک گزینه مطمئن و جذاب برای خریداران تبدیل کرده است.

برای دریافت مشاوره و ثبت خرید خود به شماره 09127598772 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *