وگال نیوز اتاق و کالای خواب

اهمیت بستر خواب مناسب

[vc_row][vc_column width=”5/6″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

اهمیت بستر مناسب خواب

ستون فقرات یکی از مهمترین و حساسترین اجزای بدن و به عنوان ستون بدن نیز می توان از آن نام برد . این ناحیه از بدن دارای سه قوس گردن ، پشتی و کمری است. حفظ این سه قوس به دلیل عدم اختیار فرد در هنگام خواب، امری مهم است که وابسته به بستر خواب مناسب می باشد. از این رو پزشکان و متخصصان به افراد و مخصوصا بیماران توصیه می کنند که به بستر خواب خود اهمیت دهند.

از مهمترین ویژگی بستر خواب مناسب برای شخص، این است که سه قوس ستون فقرات را حفظ کند و آن را درحالت طبیعی خود حفظ کند.

اگر با وجود ساعت خواب کافی اما هنوز احساس خستگی یا کوفتگی می کنید، این به علت داشتن بستر خواب نامناسب است، زیرا بستر نامناسب با خارج کردن بدن از حالت عادی باعث می شود که بدن در جهت حفظ حالت معمولی خود تلاش کند و در طول خواب استراحت نداشته باشد.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

ویژگی های بستر مناسب خواب

بستری مناسب خواب است که ارگونومی بدن را در حالت خواب حفظ کرده و از سه قوس ستون فقرات یا کمر پشتیبانی کند.

به طور ویژه می توان گفت تشکی را برای استراحت و خواب خود انتخاب کنید که با لمس کردن آن توسط دستتان احساس سفت بودن کنید و با خوابیدن به روی آن، حالت طبیعی بدن شما را به خود بگیرد. این ویژگی را می توان در تشک های طبی پیدا کرد.

خوابیدن بر روی زمین یا فرش به علت سختی و سفتی بیش از حد توصیه نمی شود، زیرا علاوه بر عدم پشتیبانی از قوس های کمر، ممکن است در حالی که به پهلو خوابیده اید، به شانه و ران های شما فشار وارد کند و باعث آسیب دیدن عضلات شما شوند.

تشک وگال با تکنولوژی روز دنیا در تولید انواع تشک های طبی و طبی فنری در راستای حفظ آرامش و خواب بهتر شما تلاش می کند. می توانید با تماس با مشاوران ما از مشاوره رایگان و خرید کالای خواب مورد نیاز خود اقدام کنید.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]شما نیز می توانید با نوشتن نظر و دیدگاه خود ما را در بهبود مقاله به ما کمک کنید[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *